محل تبلیغات شما

یادم نمیره فوسفوفیلایت چقدر شکننده بود،
بعضی وقتا خیلی زود دیر میشه، 
من هیچوقت نتونستم درست بغلش کنم.
آره میدونم مسخرست، خیلی مسخرست((=.
حتی اگه بدون این که گناهی داشته باشه از بین بره،
برای کی مهمه.؟!
کی به جز من؟!.
اصلا به قول یه بنده خدایی، پرده هاتو بکش، روسریتو سر کن،
دارن میان که ببرنش((=.
چقدر گریه کنم؟((=
تا کی باید گریه میکردم و خودمو به در و دیوار میزدم تا بفهمن برام مهمه؟.
یه دندگی،. لجبازی تا کی؟!.((=.
الان فقط به خودم میگم ای کاش فقط بیشتر بغلش میکردم،
چشمامو میبستم فقط میذاشتم یه ذره از انرژیشو بهم بده((=
یه ذره از سکوتشو، شیرینیشو،. ای کاش اینقدر خوش خیال نبودم((=.
ای کاش نمیگفتم این اتفاق هرگز نمیوفته،. در حالی که افتاد ((=.
میدونم بی فایده بود، ولی بازم.
ای کاش یه ذره بیشتر التماس میکردم. خواهش تمنا.
ای کاش میدونستم باید چیکار میکردم تا جلوشو بگیرم((=.
ای کاش حداقل میدونستم تا چه حد ازم بر میاد، هرچند هیچکس نمیدونه خط قرمز آدما تا کجاست.
تا کجا میکشن، تا کی میتونن تحمل کنن، ای کاش حداقل میدونستم مال خودم تا کجا ادامه داره((=.
چه فرقی میکنه اگه ازم بپرسن چرا اینقدر اعصابت خورده؟!.
بفهمن یا نفهمن، چه فرقی میکنه؟.
گیرم که فهمیدن، مگه اینجوری نیست که همچنان به کار خودشون ادامه میدن؟((=
حالا یه جوریم برام ادا در میارن انگار من خوشم میاد نعششو بچسبونم به در و دیوار اتاقم و هر کی میاد و میره بهش بگم نگا چه دکور باحالی دارم((=.
آره میدونم مسخرم، آره میدونم منم غیرقابل تحملم ولی چرا یکی نیست بخواد بدونه چرا اینجوری نچسب شدم؟((=.
مگه نه این که خلاصه یکی از همون به اصطلاح اطرافیانم باعث شدن بشم برج زهرمار؟((=.
بعدشم بیان رو سرم خراب شن که دخترم! درست! آیندت! تستات! آزمونات! کوفتت. زهرمارت.
حالا لطف میکنم گذر میکنم از تموم این زخم زبونا، باشه اصلا من بدعنق و بی جنبه، اصن باشه تو خوبی، تقصیر منه که همه چی بهم بر میخوره، ولی این واقعا مسخرست که کسی که ادعا داره کسی حق نداره باهام اونطوری حرف بزنه، خودش از اون حرفا برام میزنه!.
و آخرشم من میشم گناهکار و نق نقو چون میدونم یه روزی قراره دلم براش تنگ شه.!!!
*اوه فرزند دلبندم، مشکلی نداره، جاش پر میشه!*
هزاااار دفه گفتم. چرا همشون خودشون زدن به کوچه علی چپ؟!((=.
پس بیخودی دارم خودمو از گریه کور میکنم آره؟!
لابد فردا پس فردا هم میرن میشنن تو مرکز فک و فامیل و با انگشت نشونم میدن و میگن آره! این همونه!
خلاصه همه باید بشنون و بفهمن که من به خاطر همچین چیز مسخره ای اینقدر به هم ریختم دیگه!.
اصلنم این اهمیت نداره که آدما با هم متفاوتن و در نتیجه لیست دارایی های ارزشمندشون طبیعتا با هم فرق میکنه!.
حالا اصلنم کاری ندارم اینا همون یه عده ای هستن که اگه ازشون بپرسی در ثانیه میشن مدافع حقوق بشر و حامی کل موجودات زنده ی دنیا مبنی بر این که نباید به خاطر تفاوت ها همو مسخره کنیم!.
به جرئت میتونم بگم میتونن قشنگ یه ساعت راجب این موضوع حرف بزنن ولی وقتی فرصتش پیدا میشه بشینن کنار هم و هر هر بهم بخندن و بعدشم بگن: عه؟!. بهت برخورد؟!.
عه؟!. ناراحت شدی؟!.
نه عزیزم! اتفاقا خیلی خوشحال شدم که کل احساساتمو گرفتین به جوش چرکی روی باسنتون!.
اصلا شما ارادت دارین!. نور چشم مام هستین!.
فقط الان اینقدر خوشحال شدم که دلم میخواد برم تو تاریکی انباری بشینم و زار زار گریه کنم و از تنهایی خودم نهایت استفاده و ببرم و برای بار هزارم به خودم قول بدم که دیگه هیچوقت نمیذارم بفهمین داخلم چی میگذره!.
بعدشم که چی؟ بیان و بگن: قربونت برم، دورت بگردم چرا نمیای پیش ما وقت بگذرونی؟!.
چرا اینقدر گوشه گیر و منزوی شدی؟!.
لازمه اینجا سکوت کنم یا بگم که به خاطر گل روی شماست که حتی نمیتونم بشینم به خاطر چیزی که به خاطرش ناراحتم تو تنهایی خودم زار بزنم؟!.
حتما میگین چرا آره؟. ما دلداریت میدیم، کمکت میکنیم بهمون اعتماد کن!.
اوه حتما! فقط لطفا خنده هاتو نگه دار برای وقتی که حداقل حرفم تموم شده، حداقل وسط زر زدم پقی نزن زیر خنده!.
خیلی خوب باشه.
میدونم باز دارم دری وری میگم، فقط تحمل کنین به بزرگی خودتون،. همونطور که تمام این مدت به پشمتون بودم، لطفا این دفه هم به پشمتون باشم و نشنیده بگیرین چون این که برام تیریپ علامه دهر رو بردارین به مراتب خیلی مزخرف تر از اینه که هیچی نگین!.
پس از این که حرفام به هیچ جاتون نیست صمیمانه تشکر میکنم!.
.
.
.
نمیدونم چرا دارم این حرفا رو اینجا میزنم،
شمام سعی کنین تظار کنین هیچی نشده، شاید حتی بین شمام آدمایی پیدا شن که بعد از این که فهمیدن چه مرگمه شروع کنن شر ور گفتن!
حتی شما دوست عزیز!.

Stay strong, just like your tree

دلم الکی خوشه دیگه=)~

خونمون آتیش گرفت!

یه ,ای ,کاش ,میدونم ,فقط ,هم ,ای کاش ,این که ,به خاطر ,یه ذره ,آره میدونم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Anime & Roman tsorexopes فرشته عشق علیرضا آیت اللهی Alireza Ayatollahi جالبترین مطالب وبلاگ دکتر رامین رحمانپور شیما نوشت mezideg آموزش رقص ایرانی kodakaneh.mihanblog.com